Презентовано Renault 5 E-Tech

Новий електромобіль Renault 5

Для компанії Renault модель Renault 5 завжди мала особливе значення: цей компактний хетчбек вироблявся протягом періоду з 1972 по 1985 рік і став справжньою «народною» машиною для французів та багатьох європейців.

Не дивно, що компанія Renault бажала оновити цю модель, але вже з урахуванням сучасних реалій, перетворивши її на електромобіль. Цей крок був відображений у концепт-карі Renault 5, який був представлений кілька років тому. Тепер ми маємо справу з серійною моделлю!

Дизайнери відпрацювали кожен деталь: серійний хетчбек Renault 5 E-Tech дуже схожий на концепт-кар і на історичну модель Renault 5 1970-х років. Майже квадратна оптика нагадує очі людини, а нижче розташовані протитуманні фари — як натяк на Renault 5 Turbo; плюс численні позначення з цифрою «5».

Навіть дах не залишений без уваги: новий електромобіль Renault 5 E-Tech вражає своїм незабутнім дизайном і оригінальним стилем. Це підтверджується яскравими кольорами кузова та різноманітними 18-дюймовими колесними дисками.

Салон електромобіля Renault 5 E-Tech також вражає. На передній панелі розміщено горизонтальний блок з двох поєднаних 10-дюймових дисплеїв. Центральна консоль має вигадливі кишені для зручності пасажирів.

Сидіння відзначаються характерним прострочуванням «у стилі 80-х років» та цікавою сірою вставкою у вигляді букви «Н» на спинці. І, звісно, знову присутня цифра «5».

Новий електромобіль Renault 5 E-Tech побудований на платформі AmpR Small, що підтверджується його розмірами: всього 3,92 метра довжини і 2,54 метра колісної бази. Проте, навіть в таких розмірах вдалося забезпечити достатньо місця для повноцінного салону та багажника об’ємом 326 літрів.

А щодо електричної частини, то новинка оснащена акумулятором ємністю 52 кВт⋅год. (до 400 км за стандартом WLTP), який співпрацює з електромотором потужністю 110 кВ