Які кафе та бари працюють під час війни в Харкові ? Бункер бар!

Бункер бар в Харкові

Bunker bar (Бункер бар) — незвичайний бар зі своєю атмосферою відкрився в центрі міста в Харкові на вулиці Сумська 78. Формат закладу являє собою затишне та безпечне місце, де кожен себе відчуває в безпеці та комфорті. 

Барне меню включає як перевірену класику, так і ряд авторських коктейлів, а також великий вибір крафтового пива. При розробці меню кухні було використано максимальну кількість локальних інгредієнтів, які так чи інакше доповнюють чи підкреслюють смак страв.  В меню кухні  Бункер бару представлені різноманітні страви європейської та авторської кухні, серед яких виділяються «Вафлі з лососем та гуакамоле» що мають неймовірний розмір та смак, також присутні бургери, сніданки, салати та багато іншого.Бункер Бар успадковує концепцію сховища, де можна сховатися від ритму великого міста, відшукати свою точку умиротворення, свою їжу та свій напій. Також гості можуть замовити кальян на вибір, в асортименті представлений тютюн від українських та американських виробників. В асортименті кальянів представлені такі марки, як Karma, Alpha Hookan, Mamay, MattPear, Wookah.

Bunker bar (Бункер бар) – це безпечне місце, де ви зможете спокійно та безпечно провести свій час, будь – то обід, вечеря чи свято. Заклад працює з 9:00 до 21:00. Телефони: 066-00-28-203, 096-33-54-770. Соціальні мережі: @bunker_bar_ua.