Galaxy Ring від Samsung

samsung galaxy ring Харьков

Компанія Samsung офіційно презентувала на MWC 2024 нове кільце Galaxy Ring — інноваційний пристрій, який призначений для зручного відстеження фізичного стану та сну користувачів, повідомляє Engadget.

Galaxy Ring буде доступний у трьох кольорах: сріблястому, золотому та керамічному чорному, і вийде на ринок пізніше цього року. Це кільце, про яке було анонсовано на заході Unpacked минулого місяця, створене як пристрій для носіння з набором датчиків, які призначені для моніторингу стану здоров’я.

Galaxy Ring буде доступний у різних розмірах від 5 до 13, з акумуляторами ємністю від 14,5 до 21,5 мА⋅год, що задовольнить потреби різноманітних користувачів. Точний час автономної роботи пристрою залишається невідомим, але для порівняння, подібне кільце від Oura може працювати до семи днів без перерви.

Galaxy Ring відстежуватиме сон за допомогою датчиків серцебиття, руху та дихання, надаючи персоналізовані поради на основі зібраних даних. Також співпрацюючи з компанією Natural Cycles, він буде відстежувати фертильність, подібно до Galaxy Watch. Крім того, кільце представляє інструмент My Vitality Score для вимірювання рівня бадьорості та надання зворотного зв’язку за допомогою науково обґрунтованих порад, отриманих на основі даних про сон та інші дані.

Як частина екосистеми Samsung Health, Galaxy Ring працюватиме разом з Galaxy Watch, дозволяючи користувачам отримувати більш комплексне відстеження свого здоров’я. Перевага кільця полягає в тому, що воно зручно для нічного носіння, пропонуючи ненав’язливий варіант для постійного моніторингу здоров’я.

Більш детальна інформація, включаючи повний спектр датчиків, ціну та точну дату початку продажу, буде розкрита в найближчі місяці. Спочатку Galaxy Ring буде сумісний лише зі смартфонами Samsung Galaxy, а в подальшому планується розширення підтримки на інші пристрої на базі Android і, можливо, iOS.