Открытие бутика O.K.O. Харьков Фотоотчет Saycheese

01-10 — O.K.O.

Обирай Культуру Образу

На вулиці Сумській, 23 відкрився бутик O.K.O.

Жінка – це безмежний і шалений океан емоцій! Це згусток енергії, який дарує любов, вражаючи все і всіх, хто поруч. Маленькі субстанції любові розлітаються на крилах ніжності, лишаючи там краплинки довгоочікуваного щастя.

Жінка – це вогонь. Вона запалює своїм життєдайним поглядом, але це тепло вогню любові поширює своє всеохопне світло на всіх навколо.

Мама, дружина, сестра, жінка, бабуся…  це Всесвіт, особливий світ душі, це ніжність, яка  привела тебе у світ, яка дала любов і турботу. Жінка – це море емоцій  і тепла. Це безмір  почуттів і бездонна душа,  яка не боїться жити, бо терплячість – це теж жінка, але  вона не втрачає нічого і  не вважає що сльози – це лиш вияв слабосилих. Сльози – це маленька частка душі, яка виявляє  дивну силу, що має крила. Для того і був створений чоловік, щоб захищати її, щоб ці маленькі діаманти-сльози виступали лише від радощів.

Відчайдушність жінки дивує, бо лише вона здатна боротися до останнього. Виплакавши цілі ріки сліз, вона підфарбує оченята і скаже вам: «У мене все чудово. Я – щаслива».